FIT MÁMA po porodu

Individuální lekce

Individuální lekce

Individuální lekce jsou vhodné naprosto pro všechny. Jak probíhají a co od nich můžete očekávat?

.

Jako první lekci vždy doporučuji podstoupit kompletní diagnostiku, kdy během 90 minut vyplníme dotazník s informacemi jako počet porodů, potratů, úrazy, operace a další podstatné informace pro další spolupráci.

Následně spolu zkonzultujeme vaši aktuální kondici (držení těla, funkčnost břišní stěny apod.) a prokonzultujeme případnou další spolupráci.  Už z tohoto našeho setkání budete odcházet s prvními pokyny ke cvičení doma.

V případě cvičení po porodu je možné si po předchozí domluvě vzít miminko na lekci s sebou.

Na lekci využívám různé pomůcky na cvičení, ale pro domácí trénink volím pomůcky jako ručník, polštář či židle, co má každý doma.

Úzce spolupracuji s fyzioterapeuty, dulami, porodními asistentkami, nutričními specialisty či laktačními poradkyněmi a některými lékaři. Proto pokud s klientkou uznáme za vhodné, posílám ji i k dalšímu specialistovi. Propojení těchto oborů totiž považuji za velice zásadní, může zlepšení stavu velmi pozitivně pomoci a urychlit jej.

Lekce po porodu jsou zaměřené především na funkčnost těla. Tedy funkční core, elastické pánevní dno, záda bez bolesti, volný dech a správné držení těla. Naučíte se, jak cvičit během dne díky změně každodenních stereotypů. Začnete vnímat své tělo jinak, používat jej vědomě a díky tomu získáte zpět své sebevědomí a vrátíte se do kondice, na jakou jste byly dříve zvyklé.

Lekce pro těhotné jsou zaměřené na aktivní přípravu na porod a šestinedělí, či jak si ulevit od bolestí zad, spony stydké, kyčlí, jak pomoci správné pozici miminka v bříšku apod. Zároveň cvičení slouží jako prevence bolestí zad, diastázy, či inkontinence, a napomáhá rychlejší rekonvalescenci po porodu.

Lekce pro těhotné jsou vhodné od 2. trimestru fyziologického těhotenství.

Z osobní lekce si vždy klientka odnáší poznámky, co doma cvičit, jak cvik provádět a případně videozáznam daného cviku.

Na individuální lekci se můžete objednat e-mailem na kontakt@fitmamapoporodu.cz,
telefonicky na čísle +420 773 476 000 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže.

Kontaktní formulář