FIT MÁMA po porodu

Collagen +8

Collagen +8

Chcete podpořit svou krásu? Pleť, vlasy, nehty a podpořit i klouby a imunitu? Těžko seženete kolagen, který má podobné složení.
 
Byl to první kolagen, u kterého jsem na svém těle cítila a viděla účinky. A to hned po 2 měsících užívání.
NATICOL® Marine Collagen Peptides je jedním z nejkvalitnějších a nejdražších kolagenů na světě. Pečlivě vybrané peptidy jsou snadno a vysoce vstřebatelné. Tato vysoká absorpce znamená, že kolagen rychleji dostáváte do svého těla a vidíte rychlejší výsledky.
 
Collagen +8 je doplněk stravy doplněný o 10 synergicky působících látek, včetně vysoce kvalitního colostra, MSM, aceroly, kyseliny hyaluronové, vitamínů skupiny B, vitamínu D a zinku.
 
Navíc, Collagen +8 splňuje přísné podmínky kosher certifikátu, což znamená, že obsažený kvalitní mořský kolagen odpovídá vysokým standardům a je 100% kosher.
Pro všechny, kteří sledují svůj příjem cukru, Collagen +8 je bez cukru a je tak vhodný i pro diabetiky.
Při zřízení zákaznického účtu můžete získat atraktivní výhody a 20% slevu.
Registrace je zcela nezávazná, bez jakýchkoliv požadavků na minimální objednávky či pravidelné nákupy. Nejhorší, co se může stát je, že nikdy neobjednáte a účet zanikne.
 
Po registraci získáte okamžitou slevu ve výši 20% na všechny nákupy a možnost využívat výhod sezónních akcí. Zřízení zákaznického účtu je snadné a rychlé.